Wisła Płock z 5 wygraną z rzędu?

Przed rozpoczęciem tego sezonu analitycy zakładów bukmacherskich nie spodziewali się tak znakomitej formy w wykonaniu piłkarzy Wisły Płock. Nafciarze na starcie tej kampanii rozegrali 4 spotkania i we wszystkich z nich zanotowali zwycięstwo z przewagą co najmniej 2 bramek. Czy dobrą formę uda się podtrzymać również w meczu najbliższej kolejki?

 Pogoń Szczecin vs Wisła Płock

 Wisła Płock jest aktualnym liderem Ekstraklasy i jedyną drużyną, która do tej pory wywalczyła komplet punktów. Nafciarze w ostatniej serii gier pewnie pokonali przed własną publicznością Miedź Legnica. Spotkanie rozstrzygnęło się w samej końcówce, kiedy to gospodarze zdobyli 2 bramki. Tym samym Wisła Płock jest obecnie najbardziej bramkostrzelnym zespołem w całej stawce, a także straciła najmniej bramek obok Cracovii.

 

Komplet wywalczonych punktów nie jest wcale przypadkiem, na co najlepiej wskazuje terminarz tego zespołu. Nafciarze nie mieli łatwego początku, zwłaszcza jeżeli spojrzymy na rywalizację z Lechią Gdańsk, a także Lechem Poznań. Pomimo tego nie mieli problemów, aby pokonać tych wyżej notowanych przeciwników. Czy zdaniem zakładów bukmacherskich podobnie będzie w starciu z Pogonią Szczecin?

 

Pogoń Szczecin na starcie tego sezonu ma wywalczonych 9 punktów z 12 możliwych. Portowcy być może nie grają najlepszej piłki, ale nadal znajdują się w czołówce i mają szansę wskoczyć nawet na pozycję lidera. W ostatniej kolejce piłkarze tego zespołu zwyciężyli w rywalizacji z Wartą Poznań. Do tej pory jedyną wpadką tego zespołu była wyjazdowa potyczka ze Śląskiem Wrocław. Jeśli chodzi o mecze rozegrane przed własną publicznością, to do tej pory byli nieomylni i zwyciężyli wszystkie z nich. Warto jednak zwrócić uwagę, że zarówno w meczu z Widzewem Łódź, jak również z Jagiellonią Białystok ta drużyna pozwoliła swoim rywalom na stworzenie wielu dogodnych sytuacji bramkowych.

 

Zakłady bukmacherskie

 Pogoń Szczecin jest zdecydowanym faworytem tego meczu, jeżeli weźmiemy pod uwagę kursy przygotowane przez zakłady bukmacherskie na pzbuk.pl. Analitycy nie wyobrażają sobie tutaj innego scenariusza niż zwycięstwa gospodarzy, nawet pomimo tego, że ekipa przyjezdna jest obecnym liderem i idzie niczym burza. Moim zdaniem warto zwrócić uwagę na propozycje związane z wynikiem btts. Pogoń Szczecin w obecnej kampanii tylko raz zachowała czyste konto i mowa tutaj o rywalizacji z Jagiellonią Białystok, w której to ekipa przyjezdna zmarnowała wiele sytuacji bramkowych. Patrząc na dyspozycję w grze ofensywnej Nafciarzy, uważam, że co najmniej jeden gol tego zespołu jest tutaj gwarantowany, dlatego można iść w tę stronę w zakładach bukmacherskich online.

 

Więcej sportowych newsów czeka na Ciebie w tym miejscu – sprawdź: https://ciechpress.pl/sport

pzbuk-zaklady-bukmacherskie

 

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

 

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

 

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95

 

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl