ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

MOSiR ma nowego dyrektora

Fot. Urząd Miejski w Pułtusku

Od 1 maja funkcję dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pułtusku pełni Marta Tyszkiewicz-Wymysłowska, dotychczas inspektor w Urzędzie Miejskim w Pułtusku, znana również z działalności społecznej, szczególnie propagowania szachów oraz inicjowania i organizowania turniejów szachowych. Jest pierwszą kobietą na tym stanowisku.

Nowa dyrektor posiada sześcioletnie doświadczenie w pracy w samorządzie lokalnym. Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Nauk Politycznych Akademii Humanistycznej im. A. Gieysztora w Pułtusku oraz studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. W Urzędzie Miejskim w Pułtusku pracowała na stanowisku inspektora ds. kultury i sportu w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu.

Marta Tyszkiewicz-Wymysłowska znana jest również z działalności społecznej. Z jej inicjatywy od 2012 r. odbywa się w Pułtusku Mazowiecki Memoriał Szachowy im. Zbigniewa Tyszkiewicza, który organizuje razem z Akademią Humanistyczną im. Aleksandra Gieysztora. Jest także inicjatorką i organizatorką innych turniejów szachowych. Pasję odziedziczyła po ojcu Zbigniewie Tyszkiewiczu. 

marta-tyszkiewicz-wymyslowska_-mosir-dyrektor-1

Fot. Urząd Miejski w Pułtusku

Na stanowisko dyrektora MOSiR Marta Tyszkiewicz-Wymysłowska została powołana przez burmistrza Wojciecha Gregorczyka 27 kwietnia br., zaś obowiązki przejęła z dniem 1 maja. Zastąpiła p.o. dyrektora Marcina Nożykowskiego. Jest pierwszą kobietą na tym stanowisku.

Całość w TC nr 20 z 16.05. 

Komentarze obsługiwane przez CComment