Koła gospodyń wiejskich ze wsparciem

Zakup sprzętu i wyposażenia świetlicy w Klaskach, wyposażenie zaplecza kuchennego w Rębkowie, rozbudowa zaplecza kuchennego w Mieszkach Leśnikach, wyposażenie dla KGW w Kleszewie to niektóre inwestycje i działania ze wsparciem samorządu województwa mazowieckiego. Skorzysta z niego 13 kół gospodyń wiejskich z terenu powiatu pułtuskiego i jednostka straży.

Podpisanie umów w tej sprawie nastąpiło 22 września w Opinogórze.

„W dniu dzisiejszym nasze Działaczki udały się do Muzeum Romantyzmu w Opinogórze na  uroczyste podpisanie umowy dotyczącej realizacji zadania publicznego z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego, jakim będzie zakup sprzętu i wyposażenia w celu poprawy jakości działania. Cóż to będzie? Obserwujcie, już wkrótce pochwalimy się zakupami”, napisały z humorem na swoim profilu na portalu społecznościowym przedstawicielki KGW „Czerwone korale” w Klaskach.

Podpisaniem umowy pochwaliły się też panie z KGW w Kleszewie. Poinformowały: „Pozyskane środki wykorzystamy na zakup wyposażenia, umożliwiającego nam poszerzenie działań dla naszej społeczności”.

Całość w TC nr 42 z 18.10.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl