DNA piłkarzy, dylematy kibiców

Mistrzostwa świata w Katarze nabierają rozpędu. Wprawdzie w mediach wciąż ukazują się doniesienia o „odmienności” tego mundialu od dotychczasowych; a to że poczęty w mafijnych okolicznościach (szejkowie podobno dawali łapówki, a ludzie  z FIF-y brali), a to że stadiony wybudowane są na krzywdzie i krwi (a nawet po trupach) robotników najemnych, nie mówiąc już o takim szczególe, że to najdroższe z organizowanych na świecie widowisk piłkarskich - 220 mld dolarów.

W drugiej połowie listopada

Ciemno, zimno, ponuro… Jest druga połowa listopada, to jak ma być w tym czasie w kraju leżącym na półkuli północnej?

Dola za posadę

W miniony weekend niezależne od władzy media (Polityka, TVN, GW) doniosły o mafijnym procederze opłacania się członków spółek skarbu państwa „swojej partii”. Przykład z „Polityki”: Między 13 a 20 października pięć osób z zarządu PZU przekazało na konto PiS po 45 tys.150 zł.

Co nas łączy, kto nas dzieli

Obchodziliśmy kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Kto bogatemu zabroni?

Nie dość, że ostatnio musieliśmy sięgnąć do coraz bardziej pustoszejących kieszeni żeby dać znać Naszym Drogim Odeszłym, że wciąż  o nich pamiętamy (chryzantemy po 35 zł,  stroiki 30 – 50 zł, znicze od 5 złotych...), to jeszcze w takim czasie bezwzględna i złowroga Bruksela (czytaj Niemcy) pognębiła nas finansowo i wizerunkowo.Tuż przed 1 listopada Komisja Europejska potrąciła Polsce kolejną transzę kar – 30 mln euro!

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl